• |
ide | kryesore

Grabitet gjatë natës posta në Berat, autorët ende në arrati

-Instant, Lajme, Të fundit

Posta në Berat është grabitur gjatë natës. Sipas informacionit të policisë persona të paidentifikuar kanë vjedhur 100 mijë lekë të vjetra në zyrën postare nr.2.
Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.


Njoftimi i policise:

Berat/Informacion paraprak-Gjatë natës, në lagjen “Muzakaj”, Berat, shtetas ende të paidentifikuar, kanë vjedhur 10 000 lekë të rinj, në Zyrën Postare Nr.2. Vijon puna intensive për identifikimin e kapjen e autorit/ëve, si dhe për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.