• |
ide | kryesore

Fotot/Qendra e Tiranës në shtetrrethim

-Instant, Lajme, Të fundit

Qendra e Tiranes gardh. Forcat e policisë janë shtuar në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” , zonë e cila cilësohet brenda perimetrit të sigurisë, për shkak të mbajtjes së samitit të Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit Perëndimor dhe ptotestës sē opozitës.


Brenda kësaj zone ka pasur shtim të automjeteve, por edhe të autoboteve të policisë. Rreth 1500 efektivë do të jenë në terren, ndërsa akse të shumta rrugore janë bllokuar për kalimin e delegacioneve.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *