• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta Dj tWitch

Paparazzi, Slider


Ish-DJ i “Ellen DeGeneres Show” Stephen “tWitch” i ka dhënë fund jetës në moshën 40 vjecare.

Burime të zbatimit të ligjit i thanë TMZ se policia zbuloi trupin e tij në një dhomë hoteli në Los Anxhelos. Gruaja e tij, Allison Holker, raportoi se ai ishte larguar nga shtëpia pa makinën e tij, gjë që nuk kishte ndodhur kurrë.Mësohet se ai ndërroi jetë nga një plagë e vetëshkaktuar me arme zjarri.

tWitch filloi si deejay në shfaqjen “Ellen” në 2014 dhe qëndroi në shfaqje deri në fund të tij në 2022. Ellen DeGeneres e bëri atë një producent ekzekutiv në shfaqje në 2020.Karriera e tij në showbiz filloi në vitin 2008 kur ai u rendit si i dyti në “So You Think You Can Dance”. Pasi siguroi rolin e tij “Ellen”, Boss filloi të organizonte ngjarje dhe gjithashtu u shfaq në “Magic Mike XXL”.

Balerini i famshëm u martua me Holker më 10 dhjetor 2013. Ata festuan përvjetorin e nëntë të martesës vetëm disa ditë para vdeekjes së tij. “Është 9-vjetori ynë!! Nuk mund të isha më mirënjohëse për të festuar këtë ditë të përsosur magjike!!! T’i thuash PO @sir_twitch_alot ka qenë një nga vendimet më të mira që kam marrë ndonjëherë në jetën time!!” Holker shkroi në Instagram të shtunën e kaluar.“Ndihem shumë e bekuar dhe e dashuruar!!” vazhdoi ajo. “Të dua dhe kurrë nuk do të të marr ty apo dashurinë tonë si të mirëqenë! Boss ka lënë pas Holker, 34 vjeç, dhe tre fëmijët e tyre, Weslie, 14, Maddox, 6 dhe Zaia, 3..Lapsi,al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *