• |
ide | kryesore

Selena reagon ndaj videos ku Hailey Bieber tallet me Taylor Swift

Paparazzi, Slider

Selena Gomez mbrojti Taylor Swift pas një videoje që tregon Hailey Bieber duke u tallur pasi dëgjoi emrin e këngëtares. “Më vjen keq, por mikja ime është dhe vazhdon të jetë një nga më të mirat në këtë industri,” komentoi Gomez. Videoja, e postuar nga @duckcopycat0, tregon Bieber duke bashkë-prezantuar me  Method Man dhe ky i fundit i referohet albumit të Swift të vitit 2017, “Reputation”.


Me të dëgjuar emrin e saj, themeluesja e Rhode Skin  hap menjëherë gojën dhe drejton gishtin tregues . Më pas, ngre supet dhe vazhdon të shohë drejt kamerës. “Kjo është Hailey Bieber e vërtetë,” shkruhet në video. “Matona [spanjisht: bullizuese].” Është e paqartë se kur u transmetua episodi, por Bieber ishte bashkë-prezantuese e “Drop the Mic” nga tetori 2017 deri në mars 2019. Ajo nuk dukej se mbante një unazë fejese në atë kohë, të cilën ish-i i Gomez-it, Justin Bieber ia dha asaj në korrik 2018. kështu që skena ka të ngjarë të jetë filmuar në fillim të shfaqjes.Nuk duket se Hailey dhe Swift kishin një grindje publike gjatë asaj periudhe kohore, por modelja më parë nënkuptoi se ajo nuk ishte fansja më e madhe e fitueses së Grammy-së, kur  mbuloi skuadrën e vajzave të Taylor. “Unë nuk e kuptoj skuadrën e Taylor Swift fare”, tha Hailey për Yahoo’s Be në atë kohë. “Nuk e di se çfarë do të thotë të kesh një skuadër. Unë nuk mendoj se ju duhet të krijoni një skuadër publike. Nuk e di se çfarë vërteton kjo.”/Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *