• |
ide | kryesore

Hailey Bieber falenderon publikisht Selena Gomez

Paparazzi, Slider

Hailey Bieber ka falenderuar së fundmi  Selena Gomez që u kërkoi fansave të ndalonin së dërguari kërcënime ndaj saj në mes të grindjeve të tyre të vazhdueshme.


“Javët e fundit kanë qenë shumë të vështira për të gjithë të përfshirë dhe miliona njerëz po shohin kaq shumë urrejtje rreth kësaj gjëje që është jashtëzakonisht e dëmshme”, shkroi Bieber në një deklaratë në Instagram Story të premten. “Selena dhe unë kemi diskutuar javët e fundit se si të kalojmë këtë tregim të vazhdueshëm mes saj dhe meje,” vazhdoi ajo. Themeluesja e Rhode shtoi se janë “momente të tilla” kur platformat e mediave sociale “krijojnë ndarje ekstreme” mes njerëzve kur gjërat “i hiqen nga konteksti”.


“Ne të gjithë duhet të jemi më të kujdesshëm për atë që postojmë dhe çfarë themi, duke përfshirë edhe veten time,” përfundoi Hailey. “Në fund, unë besoj se dashuria do të jetë gjithmonë më e madhe se urrejtja dhe negativiteti, dhe ka gjithmonë një mundësi për t’u takuar me njëri-tjetrin me më shumë ndjeshmëri dhe dhembshuri.”

Bieber dhe Gomez fillimisht ndezën thashethemet për mosmarrëveshje kur modelja u fejua me ish partnerin  e artistes prej tetë vitesh, Justin Bieber, vetëm disa muaj pasi u ndanë përgjithmonë në 2018./Lapsi.al

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *