• |
ide | kryesore

Gwyneth Paltrow zbulon pse refuzoi takimin me Leonardo DiCaprio

-Instant, Paparazzi, Slider

Gwyneth Paltrow thotë se ajo refuzoi një takim me Leonardo DiCaprio për shkak të reputacionit të aktorit për playboy.


Gjatë episodit të së mërkurës të “Call Her Daddy”, prezantuesja Alexandra Cooper e pyeti Paltrow për disa nga lidhjet e saj më të mira në Hollywood – duke përmendur në mënyrë specifike aktorin e “Wolf of Wall Street”. “Jo, kurrë nuk u takova me Leon,” zbuloi Paltrow. “Ai u përpoq përsëri. Por Leo ishte vetëm 19 vjec dhe dukej senuk donte diçka serioze.” Ndërsa themeluesja e Goop mohoi gjithashtu se kishte puthur, Johnny Depp, ajo zbuloi disa detaje rreth romancave me Ben Affleck dhe Brad Pitt.Pavarësisht se i lavdëroi të dy burrat se ishin “puthës të mirë”, Gwyneth nuk mund të vendoste se cili ishte më i mirë në shtrat.”Kjo është vërtet e vështirë,” tha ajo. “Sepse Brad ishte si një lloj kimie madhore, dashuria e jetës suaj, një lloj [bashkimi]. “Dhe atëherë Ben ishte, si, teknikisht i shkëlqyer,” vazhdoi aktorja.

Megjithatë, kur erdhi koha për të luajtur “F-k, Marry, Kill” me ish-të e saj – përfshirë ish-bashkëshortin Chris Martin – ajo  përfundimisht vendosi që të rimartohej me Martinin, të flinte me Pitt dhe, për fat të keq, të vriste Affleck. Ndërsa përpiqej të shpjegonte zgjedhjet e saj, ajo vuri në dukje se aktori i “Argo”, e bëri atë të qeshte më shumë, por se Pitt,me të cilin u fejua në vitin 1996, ishte më romantik. Pasi Paltrow dhe Pitt përfunduan fejesën e tyre në 1997, ajo u lidh me Affleck, me të cilin u takua  deri në vitin 2000./Lapsi.al

 

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *