• |
ide | kryesore

Bella Thorne fejohet me producentin Mark Emms

Paparazzi, Slider

Këngëtarja Bella Thorne dhe i dashuri i saj, producenti i filmit dhe televizionit Mark Emms, janë fejuar, ka konfirmuar aktorja për Vogue.


Emms i propozoi  më 13 maj në shtëpinë e Thorne në Kaliforni, raportoi revista të premten. Edhe pse kanë më pak se dy javë nga fejesa, aktorja ka treguar se tashmë është duke menduar për martesën.


Ajo i tha Vogue se po planifikon një dasmë në fshat në Mbretërinë e Bashkuar, prej nga është Emms. Ajo gjithashtu ka vendosur për fustanet.”Çdo nuse nuk ka nevojë për një fustan, por për katër!” Thorne tha për median teksa ndau se do të donte të vishte Dior ose Schiaparelli vintage në ditën e veçantë. Çifti u lidh në gusht 2022 pasi u takuan në festën e ditëlindjes së Cara Delevingne në Ibiza, raportoi Vogue. “Ishte dashuri me shikim të parë teksa po lindte dielli”, zbuloi Bella.

Kur ajo dhe Emms filluan për herë të parë lidhjen e tyre vitin e kaluar, një burim i tha PEOPLE,  se “ata po argëtohen”. Ata u panë duke u puthur në një jaht në Mykonos, Greqi në gusht, dhe burimi i brendshëm shtoi se dyshja ishin bashkë për rreth një muaj në atë kohë. Në shkurt, çifti u zyrtarizua në Instagram pasi aktorja postoi një foto me producentin  duke imituar skenën ikonike të spagetit Lady dhe Tramp. “Gjeni dikë me të cilin dëshironi të ndani ëmbëlsirat tuaja “, shkroi ajo në mbishkrimin e postimit të Ditës së Shën Valentinit./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *