• |
ide | kryesore

Së shpejti një version i ri i serialit “The Office”

Paparazzi, Slider

Për fansat e serialit “The Office” ka një lajm të mirë.


Së shpejti një version australian është në prodhim, por këtë herë, në vend që të drejtohet nga Michael Scott, në krye do të jetë një femër Hannah Howard (luajtur nga Felicity Ward).


Versioni amerikan i shfaqjes hit, i cili u transmetua nga viti 2005 deri në 2013, fliste për punonjësit e çuditshëm të një kompanie në Scranton, Pensilvani, të drejtuar nga blowhard Scott (Steve Carell).

Versioni origjinal britanik, i cili u transmetua nga viti 2001 deri në 2003, u drejtua nga David Brent (Ricky Gervais).

“Jam shumë i emocionuar që Australia po ribën shfaqjen time të vogël nga fillimi i shekullit”, tha Gervais për Variety.

“Politika e zyrës ka ndryshuar pak në 20 vjet, kështu që mezi pres të shoh se si ata lundrojnë në një David Brent të ditëve të sotme.”

Versioni Down Under i shfaqjes do të ketë Howard si drejtor menaxhues të një kompanie paketimi të quajtur Flinley Craddick. Pas COVID-19, ajo duhet të merret me lajmet se dega e saj po mbyllet dhe stafi i saj do të duhet të punojë nga shtëpia.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *