• |
ide | kryesore

Berisha sulmon ish-bashkëpunëtorin: Në Elbasan votuan fëmijë, ka pamje

Lajme, Të fundit
Berisha, : Rama në marrëveshje me Vuçiç për ndarjen e Kosovës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza ndaj ish-bashkëpunëtorit të tij, njëkohësisht kreu i KAS, se po injoron provat dhe faktet e dorëzuara nga “Bashkë Fitojmë”, që sipas tij faktojnë vjedhjen e votave më 14 maj.


“Dokumente e video faktojnë se mbi 70% të qendrave të votimit, operatorët shkelën ligjin nga mëngjesi deri në darkë.


Zgjedhjet në Elbasan janë farsa më e madhe elektroale. Këta militant të PS, të përzgjedhur me kujdes, anëtarë të FRESSH, janë treguar shkelës të ligjit, pothuajse në të gjitha qendrat e votimit.

Në një seancë që ka vazhduar deri në 6 të pasdites. Prova filmike janë paraqitur para KAS, i cili kryesohet nga një kriminel elektoral. Proces antiligjor faktuar me pamje filmike të marra nga qendrat e votimit, injorohet nga një person që ka urrejtjen në çdo qelizë të trupit të tij sepse është shkarkuar si zv. kryeministër dhe ministër i drejtësisë për shkak të korrupsionit.

Ai nuk meriton, e ka vendim aty ku duhet të jetë çdo kriminel elektoral. I keni ndjekur ndoshta dje nga salla e KAS, në çdo qendër votimi gjatë gjithë ditës shkelën ligjin. Votimi në Elbasan kulmoi kur u lejuan të votojnë fëmijë 10-vjeç, është e filmuar.

Në qendrën e dytë më të madhe të vendit de facto nuk është votuar”– tha Berisha.15 Comments

 1. bla bla bla dhe bla bla bla. Ik kerkoji te falur Lulit se te pakten ai edhe me vjedhje prap dilte me mir se ty. Ngala duke u qarravitur gjithandej, a the vet qe ska per te ndodh kurr te vidhet vota se do e mborj un? te pyti Ylli Rakipi dhe i the regjistroje dhe flasim pas zgjedhjeve. Cop legeni mashtrus, i ha genjeshtrat me buk. Gjynaf militantet qe te besojn se ata qe presim kothere dhe te vin pas per interes jan varikarsa. Po ka njerez qe besojn nje bythqir si puna jote te mashtron nga mengjesi deri ne dark per interes te hallit tend. E nxorre koken o revolucionar, e nise si komunist i thekur, u bere demokrat e kryedemokrat, perfundove fashtist antiimperialist e antiamerikan dhe te prehri Like floririn. Dava matrapazi interesaxhi qe shef bythen e vet. Leshoje opoziten nga pengmarrja.

 2. te lumte Berish, se luli beri gati dosjet dhe stha as gjys fjale. ti ke 3 jave qe perdite nxjerr nga nje fakt sesi zgjedhjet nuk ishin zgjedhje por thjesht vjedhje

  ke mbeshtetjen e gjithe shqiptareve Doktor!

 3. pasi te iki sala nga skena politike shqiptare nuk do kete me rendesi fare ke voton. asnje parti nuk do kete ndryshim nga nje tjeter. do jete gjithe sistemi i njejte. do ishte shume mire qe shteti te zevendesohej me nje korporate ku secili departament te kishte objektivat e tija dhe mos te degjonim me pallavra partish kot mhb vari lesht……

 4. Sali vazhdon mashtrimet per Rusmajlin, je mashtrus ordiner je pinokt. Thua qe u shkarkua per korrupsion por dihet se ai iku vet dha doreheqjen pasi sulmuat vllain e tij dhe ai iku per etik. Por arsyeja e vertet qe ti Sali nuk e thua, eshte qe e hoqe ti pasi nuk pranoi te ngrinte fabriken e Gerdecit me vendim qeveria. Ai e kuptoi dhe preferoi me mir te ikte sesa te firmoste per fabriken e vdekjes dhe kjo gje i ben nder Rusmajlit. Nga ana profesionale ti e di shum mir qe pak veta jan ne nivelin e Rusmajlit. Po ti je i lig dhe i poshter, po mos ki merak se do i paguash te gjitha gjynahet.

 5. hahaha, sa pall kari ky njeri. Salikes i doli nje tjeter ish-bashkepuntor kriminel. Te gjith ish-bashkepuntoret e Saliut kan dal kriminela, te degjeneruar, te shitur. Saliu paska bashkepunuar vetem me kriminela. Me thuaj me ke rri te te them cili je i thon kesaj pune.

 6. Po nxirri keto pamjet, se llapa llapa llapa nuk eshte prov. Nxirri pamjet ti shofim te gjith. Te gjith e dinin si do shkonte ky muhabet, spo na thua asgje te re, boll u qurravite.

  1. Keshtu ka pas etiketuar edhe Celibashin por tani hesht…pse? Zero i besueshem Berisha ne akuzat qe leshon ndaj Rusmailit, njerit prej bashkepuntoreve me te afert te tij. Eshte bere superbajat me shpifjet ndaj gjithkujt qe del kunder interesave te tij. Keshtu do vazhdoje te lehi deri sa te kete fryme.

 7. Hajde palloshe Aktiviste, patronazhiste,,,a e merni dieten, apo i rregjistroni komentet si dite pune, se parate e popullit jane, kur vjedh suita rilindase, ju sjeni gje, sa nje krimb, e keshtu ini. Por ama krimba te gjerizit rilindas.ju zuzare, futni hundet deri ne brime te bythes se Saliut, e komentoni per ato qe ai i di me mire se kushdo nga ju, e ju beni interpretime bodrumesh kuqale qe po lulezoni nga maskaralleku e poshtersia e grumbullit te kelysheve e isheve te bije kurvit.Stanit tuaj avash, avash do i bijere flama, ngordhja do u vije nga hijenat e fryra , qe do ju shqyejne me pare ju sherbetore haleshe te partise meme te trasheguar.

  1. ik ore dumbabist kok kar, mbaji per vete frustrimet, jo te gjith qe shajn Saliun jan rilindas po edhe ti si baba thu kush nuk eshte me mu eshte me Ramen, rrota kari njerez vetem bardh e zi shifni.

 8. Sali, ku e ke videon e atentatit ndaj Salvador Kaçajt?Shyqyr qe del rama qe shpellkaret maloke e cecene te masturbohen me foton e tij sepse salihu nuk ja u ngref me
  Nxirri ti o kurva plake e karaxhicit videot mos prit nga bashkepuntori yt

  1. JO ne fakt, me shume na e ngref plaka jote or sumqim. Beji blowjob Ramazanit se ti per ate pune jeton or zvarranik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *