• |
ide | kryesore

Hailey flet për Selena: Nuk do zihesha kurrë për një burrë

Paparazzi, Slider

Hailey Bieber trajtoi së fundmi thashethemet e vazhdueshme për të dhe Selena Gomez.


“Nuk mendoj se bëhet fjalë për mua, Hailey Bieber dhe Selena Gomez. Kjo nuk ka të bëjë me këtë grindje mes dy grave dhe ndarjen mes tyre” tha ajo gjatë një paraqitjeje në “The Circuit with Emily Chang” të Bloomberg.“ Bëhet fjalë për urrejtjen e ndyrë, të neveritshme që mund të vijë nga tregime krejtësisht të sajuara, të shtrembëruara dhe të përjetësuara. Kjo mund të jetë vërtet e rrezikshme. Unë nuk jam në rregull me llojin e ndarjes që shkaktoi. Nuk më pëlqen e gjithë kjo ide e ‘skuadrës së këtij personi’ dhe ‘skuadrës së atij personi’ – thjesht nuk jam për këtë.Gomez u takua me Justin për gati tetë vjet përpara se të ndaheshin përgjithmonë në mars 2018. Muaj më vonë, këngëtari e “Sorry” u martua me modelen  atë shtator, e cila që atëherë ka trajtuar akuzat se ajo “vodhi” Justinin nga themeluesja Rare Beauty. Hailey i tha Bloomberg se është “zhgënjyese” që njerëzit besojnë se do të ziheshin për një burrë. “E kam urryer që në fillim. Dhe unë mendoj se ky lloj kthehet në një keqkuptim të vogël,” shpjegoi ajo. Është kaq zhgënjyese që njerëzit ende sillen në këtë mënyrë ndaj një burri. Është bota në të cilën jetojmë për fat të keq.”/Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *