• |
ide | kryesore

VIDEO/ Sharrohen rrënojat për nxjerrjen e 27-vjeçarit në Qerret

Arkiva, Lajme, Të fundit
Qerret


Shaban Shehu, 55 vjeç kishte punësuar 27-vjeçarin Albert Roshi për të kryer disa punime në shtëpinë e tij në Qerret kur tarraca është shembur duke i bllokuar të dy nën rrënoja. 55 vjeçari ka humbur jetën ndërsa Roshi është nxjerrë nga rrënojat i gjallë dhe është dërguar në spital jashtë rrezikut për jetën.

Video më poshtë tregon momentin kur punonjësit e zjarrfikëses janë duke sharruar rrënojat për nxjerrjen e dy personave që ishin bllokuar nën copat e betonit. Fatkeqësisht Shaban Shehu nuk ia ka dalë të mbijetojë.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *