• |
ide | kryesore

Ashley Olsen bëhet nënë për herë të parë

Paparazzi, Slider

Sipas raporteve të shumta, Ashley Olsen mirëpriti fëmijën e saj të parë, një djalë, me bashkëshortin e saj, Louis Eisner. Mediat raportojnë se Olsen solli në jetë djalin të quajtur Otto, disa muaj më parë në Nju Jork.


Një burim i tha ET, “Të kesh një familje ka qenë gjithmonë një prioritet për Ashley dhe Louis. Edhe pse edukimi i saj ishte gjithçka veçse tipike, asaj i pëlqejnë disa nga gjërat më tradicionale, për shembull, ata donin të martoheshin së pari përpara se të kishin një familje.”Bashkëthemeluesja e Row dhe artisti u panë për herë të parë së bashku në vitin 2017 dhe nxitën thashethemet për romancë vitin e ardhshëm kur u fotografuan krah për krah.Pas katër vitesh, ata bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq si çift në Gala-në e 20-vjetorit YES, të mbajtur për programin e të atit, Eric, Young Eisner Scholars.Atë verë, Eisner ndau një pamje të rrallë nga jeta e tyre së bashku kur postoi një foto në Instagram Story të ish-aktores duke ecur me një hanxhar në njërën dorë dhe një pije në tjetrën./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *