• |
ide | kryesore

Gara për bashkinë Kukës, PD e Berishës publikon listën e kandidatëve për Primaret

Arkiva, Lajme, Të fundit
Kukës

Partia Demokratike e Berishës, ka njoftuar mbajtjen e zgjedhjeve të pjesshme për Bashkinë Kukës në lidhje me primaret që do të mbahen më 27 gusht.


Në një njoftim për mediat, bëhet me dije se kryesia e PD sqaron se janë mbledhur kandidaturat për primaret, të cilët do të garojnë më 24 shtator për bashkinë Kukës.Ndër të tjera është bërë publike lista e 6 kandidatëve që do të garojnë për primare, dhe pozicioni i tyre politik.3 Comments

  1. “Saleh!
    Kullën nuk e lëviz dot nga qendra, as Shkëlzenin nga vila luksoze e Shtufit, as faturat e klinikës tënde në Vjenë, nga ortaku kullës, që ty nuk ta mban ti bësh publike.

    Të vetmen gjë që mund të bëj është që grupin e boronicave dhe të sterilizimit ti ndihmoj të kenë kushte të mira në burg”Foltorja e salihut,pd e bashes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *