• |
ide | kryesore

Ripërsëritja e zgjedhjeve në Kukës/ KQZ vendos regjistrimin e PD zyrtare

Lajme, Të fundit
Zgjedhjet në Rrogozhinë, akreditohen vëzhguesit e partive

KQZ ka vendosur për regjistrimin e PD zyrtare, të drejtuar nga Lulzim Basha, sa i takon ripërsëritjes së zgjedhjeve në Kukës, pas videoskandalit seksual të Safet Gjicit.


Gjatë fjalës së tij, kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi tha se kërkesa e Lulzim Bashës plotëson kërkesat e Kodit Zgjedhor dhe ligjit për partitë politike.Ndërkohë nga PD zyrtare nuk është bërë ende publik, emri që do garojë përballëm socialistëve.

Basha është shprehur se do ta lërë në dorë të Degës së Partisë Demokratike në Kukës, ndërsa përflitet se kandidat do të jetë Arif Rexhmati.5 Comments

  1. Po zyrtarePD, mos eshte ate qe ka vendosurRama e qeveria, se PD ne demokraci eshte shumica, qe u vertetua ne zgjedhjet e fudir, andaj ceshte kjo zyre qe ka partine e saj.Vetem ketu ndodh qe pushteti emeron opoziten.

  2. Mjerë Amerika, Britania e Madhe dhe gjithë Perëndimi, tani që Gaz Bardhi dhe çeta e tij pa parti u futun në bunkerin e Berishës në luftën “epike” kundër tyre!Larva komuniste salih ka leshuar larvat e vogla neper media qe i paguan vete me milionat e 64 katshit ne qender,o loqe ajo eshte parti e salihut qe ti e quan pd,shteti nje ate qe eshte e rregjistruar,pd e salihut e rregjistroje ramiz alia,ajo ka ngordhur sot.

    1. Ore nuk po kuptojm asgje kur Pederet e vules dhe Pushtet e rithemelimit jane ne proces gjyqsor per drejtimin e Prostitucionit politik qe quhet Partia Demokratike.Kush eshte ki qilaxhiu i K.Q.Z qe vendos pa vedos gjykata se kush do te drejtoj Partine .hahahahahah. Apo te na rojne hajdutet American qe po vjedhin kete popull te varfer.

  3. Pse shumica është atje o i pa emër 14:03 do o s’do t’i bashkë me Ramën birin e vrasësit dhe biri i bllokut dhe gjithë blloku që kanë kapllosur PS e Shqipërinë.Do o s’do Amerika bolshevike majtiste që lufton për eleminimin e të djathtës dhe demokracinë.2 vjet e kaluar asnjë fakt për Berishën dhe jo larvën komuniste por mjekun e nderuar,atdhetar e burrë shteti.

  4. GIMI, qenke lodhur per te sqaruar nji debil patronazhist injorant qe vetem krimb rilindje mund ti thuash e biri kurvit. Ky, po te shohesh komentet e ketij, asaj, kuptohet qe i ka kopi past, po me te njejtat shpifje, sa qe me ato qe shkrun vlejne vetem per higjiene.Kjo lloje monstre jane litari qe ka lene mbi varr krimineli i tyre, por do u vije dita edhe ketyre bandito hajduteve nje dite, por,,,,, kur popullit ti vijne mende.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *