• |
ide | kryesore

Veprimi i Sam Asghari ndaj Britney Spears

Paparazzi

Sam Asghari ka hequr nga miqtë në Instagram Britney Spears dy javë pas paraqitjes së kërkesës për divorc.


Pastrimi i rrjeteve sociale të modelit vjen pasi ai shkoi në gjykatë më 16 gusht për t’i dhënë fund martesës së tij 14-mujore me fituesen e Grammy-t. Asghari  thuhet se dyshoi se Spears po e tradhtonte atë me një anëtar të stafit të shtëpisë së saj, megjithëse burimet këmbëngulën për Page Six se nuk kishte pabesi. Megjithatë, sipas medias  këngëtarja “Baby One More Time” është afruar me ish-punonjësin e saj Paul Richard Soliz, i cili dyshohet se ka precedentë penalë.Që nga ndarja, Spears ka qenë e zënë me përgatitjet për publikimin e kujtimeve të saj të shumëpritura më 24 tetor, “The Woman in Me” dhe duke planifikuar albumin e saj të parë që nga viti 2016.

Dyshja u takuan në tetor 2016, u fejuan në shtator 2021 dhe u martuan në qershor 2022. Ajo ishte e martuar më parë me Kevin Federline, me të cilin ka dy djem: Sean Preston dhe Jayden James. Adoleshentët u zhvendosën në Hawaii në gusht me babanë e tyre. Preston dhe Jayden nuk e kanë parë nënën e tyre për gati dy vjet./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *