• |
ide | kryesore

Zjarr në fshatin Hajdaran të Elbasanit, flakët rrezikojnë banesat

Arkiva, Lajme, Të fundit
Zjarr

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre dhe ullinj në fshatin Hajdaran të Elbasanit.


Aktualisht në vendngjarje  ndodhen forcat zjarrfikëse që po punojnë për vënien nën kontroll të flakëve.Gazetarja e Entela Duka raporton se zjarri ndodhet afër banesave.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *