• |
ide | kryesore

Foto/ Droga e re xhelatinoze në qarkullim, vjen nga Kanadaja

Lajme, Të fundit

Një megaoperacion antidrogë i zhvilluar në të gjthë vendin ka çuar në arrestimin e mbi 200 personave.


Numrin më të madh të arrestimeve e mban Tirana, ndërsa mësohet se në pranga kanë përfunduar edhe gra dhe vajza.Nga operacioni është sekuestruar edhe edhe kokainë, sasia e të cilës nuk është bërë akoma për shkak të vijimësisë së operacionit. Gjatë tij është konstatuar edhe një lloj droge e re e cila vinte nga jashtë, kryesisht me postë, një lloj droge xhelatinoze.1 Comment

  1. kjo vjen nga Kina ne Kanada dhe shqipo kanadezet kane fillur ta fusin edhe ne Shqiperi sa here vine me pushime. Nje rruge e 2-3 pune..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *