• |
ide | kryesore

Takimi i tretë mes Bardhit dhe grupit të Berishës në Kukës

Lajme, Të fundit

Deputetët e opozitës, të paktën një pjesë e tyre janë mbledhur ditën e sotme në Kukës. Bëhet fjalë për mbledhjen e deputetëve të thirrur prej Gazment Bardhit, të cilët iu bashkuan dhe ata që njihen gjerësisht si mbështetësit e ish-Kryeministrit Berisha.


Është zgjedhur qyteti i Kukësit për këtë takim, nga ku 5 ditë më pas do të jetë dhe gara për karrigen e kryebashkiakut, ku në këtë rast opozita do të jetë e bashkuar me emrin e Emri Vatës.


Kanë qenë të pranishëm online:

Jorida Tabaku
Dash Shehi
Agron Shehaj
Helidon Bushati
Ina Zhupa
Luan Baçi
Zheni Gjergji
Vangjel Dule
Agron Gjekmarkaj2 Comments

  1. Pse doli lexhenda ditë të shtunë e me kaq nxitim: E ka me mbledhjen e së premtes të Këshillit Bashkiak të Tiranës. Po pse e ka lexhenda me mbledhjen:

    E para, sepse në mbledhje u bë publike që Bashkia e Kavajës, e cila drejtohet nga kandidati i lexhendës, fitues në zgjedhjet e fundit vendore, bëka të njëjtën gjë të ububushme, për të cilën lexhenda akuzon të tjerët: paguan një më një, me firmë e me vulë detyrimet për inceneratorët!Salushi salih ulet ne gjunj nje Gei si bardhi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *