• |
ide | kryesore

Olivia Wilde: Justin Bieber, këngëtari më i mirë në botë

Paparazzi

Olivia Wilde ka shprehur së fundmi admirimin e saj për këngëtarin, Justin Bieber.


Aktorja u shfaq në një episod të SubwayTakes, një talk show  i vendosur në metronë e qytetit të Nju Jorkut dhe zbuloi qëndrimin e saj: njerëzit që dinë të këndojnë  nuk duhet të lejohen të bëjnë karaoke.Ndërsa Wilde thellohej në arsyetimin e saj, prezantuesi Kareem Rahma bëri një pyetje hipotetike që përmendte Justin Bieber, duke e shtyrë regjisoren Don’t Worry Darling të thotë: “Këngëtari më i mirë në botë,” tha ajo për Bieber.

Ndërsa qëndrimi i Bieber mbetet për t’u parë, ai ka bërë disa paraqitje të dukshme në Carpool Karaoke me James Corden, duke kënduar nga  hitet e tij deri te “Ironic” e Alanis Moriss.

Diku tjetër në segmentin SubwayTakes, Wilde shpjegoi pozicionin e saj, duke argumentuar se karaoke thjesht nuk është krijuar për këngëtarët.

“Ata paguhen për ta bërë këtë. Ne që nuk e kemi talent  paguanim që të mund të shkonim të këndonim. Ne paguajmë para që të mund të shkojmë dhe të këndojmë… keq,” tha ajo. “Unë jam e tmerrshme në karaoke.

Drejtoresha e Booksmart bëri shaka se ajo as nuk këndon “Happy Birthday” në festa sepse ka zë të tmerrshëm”, por tha se të preferuarat e saj në karaoke janë “One Way or Another” nga Blondie dhe “California Love” nga 2Pac. / Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *