• |
ide | kryesore

Salion eliminohet nga “Love Island Albania”

Paparazzi

Pas vendimit të Denisit që të bëhet çift me Aishah, Salioni mbeti ‘single’ dhe produksioni mori vendimin që ai  nuk do ta vazhdojë më tej lojën.


Ishullorëve dhe vetë Salionit u erdhi shumë i papritur ky lajm. Aleksandros, i cili  ishte miqësuar shumë me të u prek nga ky vendim.E kisha si vëlla dhe ndaja çdo gjë me të”, u shpreh ai.Aishah gjithashtu u përlot teksa i tregonte Salionit se ishte e befasuar nga zgjedhja e Denisit. “Dua të iki në shtëpi. Nuk e di pse më zgjodhi mua, s’kam folur me të. Unë nuk e pëlqej , s’kam tërheqje me të s’mund të rri në një shtrat me Denisin”, tha ajo. Në një shenjë revolte ndaj këtij të fundit, Aishah zgjodhi gjithashtu që të flejë jashtë, vetëm./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *