• |
ide | kryesore

Ç’po ndodh në kufirin me Serbinë/ Policia kroate kontrolle në Liberland, disa të arrestuar

Lajme, Të fundit

Policia kroate ka zhvilluar papritur konrtolle midis Serbisë dhe Kroacisë, raporton kurir.rs.


Operacioni është kryer pa paralajmërim dhe pa asnjë arsye apo arsyetim nga shoqëria pyjore apo policia. Gjithashtu thuhet se janë arrestuar disa “banorë” me akuzën e “mosbindjes ndaj urdhrit të ligjshëm”.Të pranishmëve nuk iu la kohë e mjaftueshme për të mbledhur sendet apo pajisjet e tyre personale.3 Comments

  1. Edhe pse përballë një skandali, ku kryebashkiaku kapet në zyrën e tij duke bërë seks, dhe për më tepër në një bastion demokrat, Berisha jo vetëm që nuk arriti dot të fitonte, por përkundrazi, thelloi humbjen me shifra të frikshme.

    Dhe këtë radhë, nuk thonë dot as na vodhën e as na blenë, se humbja është e tillë, që nuk lë vend për asnjë justifikim.

    Ndaj dhe Sali Berisha, ka vendosur të heshtë.Zera thone qe eshte ne krevat ne vilen e tij ne lalez,e ka lene me goje dua te vdes prane detit.

  2. Vllazen prek kosovet , merrni shembul nga “bratet” e kroacise . Kokes shkijeve pa meshire , gjarpri nuk duhet lene te zvarritet me.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *