• |
ide | kryesore

NSYNC publikon këngën e parë pas 20 vitesh

Paparazzi

NSYNC publikoi sot këngën e tyre të parë pas 20 vitesh, “Better Place”.


Kënga është paraqitur në kolonën zanore për filmin e ardhshëm të Timberlake, Dreamworks Animation’s Trolls Band Together. Kolona zanore, e cila u prodhua ekzekutive nga Timberlake dhe Mike Elizondo, do të publikohet e plotë më 20 tetor dhe përfshin muzikë nga artistë duke përfshirë Kid Cudi, Camila Cabello, Troye Sivan dhe yllin e Trolls, Anna Kendrick, ndër të tjera. Filmi Trolls Band Together do të dalë në kinema më 17 nëntor.*NSYNC u ribashkua publikisht në fillim të këtij muaji në MTV Video Music Awards 2023, ku grupi i dorëzoi Taylor Swift çmimin për Videon më të Mirë Pop.

“Është bukur, e dini? Të jesh në këtë moshë dhe fansat janë akoma kaq të emocionuar, është një ëndërr e realizuar,” tha Bass më vonë për ET. “Nuk e kisha idenë se ata do të gëzoheshin kaq shumë.”

Megjithatë, Bass sqaroi se nuk ka plane përfundimtare për një turne ribashkimi ose një turne special deri më tani. “Unë u kam thënë fansave se ne nuk kemi plane për momentin. Sepse, ju e dini, ne jemi duke pritur që greva SAG- AFTA të përfundojë,” shtoi ai. “Por  fansat definitivisht po e formësojnë të ardhmen tonë”./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *