• |
ide | kryesore

Britney Spears kritikon fansat pas raportimit në polici

Paparazzi

Britney Spears ka kritikuar fansat pasi policia lokale u thirr për të kryer një kontroll të mirëqenies së këngëtares.


Këngëtarja e “…Oops e bëra përsëri” shkoi në Instagram për të ndëshkuar fansat duke pretenduar se ishte “një shaka”. “A është një shaka në lajme përsëri me kontrollet e mirëqenies,” u përplas Spears. “Hajde Amerikë… ne jemi më të ftohtë se kaq, apo jo?”“Oficerët erdhën në shtëpinë time dhe thanë se nuk do të largoheshin derisa të flisnin me mua,” tha Spears përmes Instagramit të saj. “U bë goxha kohë që nuk jam rehat as në shtëpinë time. Mjaft me kaq!

Në një postim vijues, Spears pretendoi se thikat ishin false dhe ishin marrë me qira nga ekipi i saj “nga dyqani Hand Prop në LA”.

“E di që i tremba të gjithë me postimin e fundit, por këto janë thika false që ekipi im i ka marrë me qira nga dyqani Hand Prop në LA”, shtoi këngëtarja në postim. “Këto nuk janë thika të vërteta. Askush nuk duhet të shqetësohet apo të telefonojë policinë.”

Sipas Spears, ajo po përpiqej të imitonte performancën e Shakirës në VMA të vitit 2023.

“Po mundohem të imitoj një nga interpretueset e mia të preferuara Shakira… një performancë nga e cila jam frymëzuar!!! Përshëndetje për ne vajzat e këqija që nuk kanë frikë të kalojnë kufijtë dhe të rrezikojnë”, përfundoi artistja.

Videoja fillestare e saj, e cila u postua të martën, tregoi këngëtaren “Baby, One More Time” duke performuar. “Kam filluar të luaj në kuzhinë me thika sot,” shkroi Britney në mbishkrimin. “Mos u shqetësoni se ato NUK janë thika të vërteta. Halloween është së shpejti./Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *