• |
ide | kryesore

“Arrestimi” i Sali Berishës, nuk mungon edhe ironia në rrjet

Arkiva, Pikante
Sali Berisha

Vendosja e një mase “detyrim paraqitje” ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha dhe heqja e të drejtës për të dalë jashtë vendit ka shkaktuar reagime të shumta.


Si në çdo rast nuk ka munguar as ironia në rrjetet sociale. Më poshtë disa nga memet më pikante ku bëhet edhe pak humor me “arrestimin” e Sali Berishës. ©LAPSI.al

6 Comments

  1. Karrlliqe me brire. Shikoni kur tna mberthejne ne kundershtim me ligjin te gjithve. Kush denomcon apo flet per pushtetin perndiqet.

    1. Sa te jet Andi Bushterati i lire dhe Mark Zuckenberg i lire, ska problem. Ndarja e klasave sociale ka qene gjithmone efektive

  2. EdvinK RRAMA dhe Komunistet e modelit te ri I ka shperndare pronat e tij ne 4 lloj grash dhe 14 pale lloj kalamajsh ..Kurre nuk keni per ti GJETUR ..Edhe sikur SPURDHJAK ngjela e SPURDHJAK braho te perdorin gps e tyre .

  3. E dini se ckujtojne ket foto shoopi patronazhistesh,,,gazete,,ZERI POPULLIT,,qe karikaturonizonte imperializmin Amerikan.Si keni lene gje mangut, si ne politike, prapaskena, mashtrime, trashegime, kopil,lleqe, kopje e baballareve kodoshe kuqale, po sot nen lekure te demokracise, ruajn e veprojne sipas litarit qe ka lene mbi varr, ish krimineli.Kur demokracia ka rene ne dore te kodosheve,qe mashtrojne, genjejne, na vjedhin, drogojne,robtojne nje popull, e akoma i mbajme, e durojme,,,,mjer e aredhmja,qe sdo vij kurre, mjer enderrat qe po shuhenngakjo fare e keqe, qelbanike sektiste demoralizuse.Si fun,,AI POPUU MERITON QEVERINE QE KA,,pranojini keto horra po deshet, zgjatni mjerimin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *