• |
ide | kryesore

Megan Fox publikon librin me poezi dedikuar reperit

Paparazzi, Slider


Megan Fox po ndan betejat e saj personale me dashurinë dhe thyerjen e zemrës si kurrë më parë.

Në përmbledhjen e saj debutuese të, “Pretty Boys Are Poisonous”, aktorja u jep fansave një paraqitje të shkurtër brenda mendimeve të saj më private dhe të errëta, duke e quajtur veten një “plagë romantike të pashpresë të hapur të një njeriu”.

“Këto poezi u shkruan në një përpjekje për të hequr sëmundjen që kishte zënë rrënjë tek unë për shkak të heshtjes sime. Kam kaluar gjithë jetën time duke ruajtur sekretet e burrave, trupi im dhemb nga bartja e peshës së mëkateve të tyre”, shpjegoi aktorja në një deklaratë.

“Liria ime jeton në këto faqe dhe shpresoj që fjalët e mia mund të frymëzojnë të tjerët që të përdorin zërin e tyre për të ndriçuar atë që është varrosur, por jo e harruar, në errësirë.”

Ndërsa Fox nuk përmend asnjë nga partnerët e saj të kaluar apo të tanishëm me emër, shumë nga poezitë duket se janë shkruar për të fejuarin Machine Gun Kelly dhe janë frymëzuar nga uljet dhe ngritjet me të cilat janë përballur që nga lidhja në maj 2020.

“Ti je një varësi që asnjë sasi lutjesh nuk do ta shërojë kurrë,” lexon një poezi, e titulluar “Një djalë i bukur është një dr0gë vdekjeprurëse.”Ti po më vret, por zemra ime nuk do të të dorëzojë.”

MGK i propozoi Fox në janar 2022, me të dy duke zyrtarizuar romancën e tyre në mediat sociale.

Artistët ndezën thashethemet e ndarjes në shkurt 2023 kur aktorja fshiu të gjitha fotot e MGK nga Instagrami i saj – dhe çaktivizoi përkohësisht llogarinë e saj – pas një debati të raportuar gjatë fundjavës Super Bowl LVII në Arizona. Megjithatë, vetëm disa ditë më vonë,ata  u pajtuan dhe kanë qenë bashkë që atëherë./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *