• |
ide | kryesore

Travis Kelce tregon detaje rreth fillimit të njohjes me Taylor Swift

Paparazzi, Slider

Travis Kelce po ofron detaje të reja rreth marrëdhënies së tij me Taylor Swift, duke filluar nga mënyra se si filloi gjithçka. Ai ka lënë të nënkuptohet se mund të ketë pasur një ndihmë kur erdhi puna për të komunikuar me artisten.


Në një kopertinë të re për WSJ, Travis intervistohet nga J.R. Moehringer — i cili së fundmi është bashkëautor i kujtimeve të Princit Harry, Spare. Pasi kundërshtoi një pyetje në lidhje me fillimin e romancës së tij me Taylor, profesionisti i NFL me sa duket ndryshon mendje.“Nuk e di nëse dua të hyj në të gjitha”, thotë ai fillimisht.  “Kishte padyshim njerëz që ajo i njihte që e dinin se kush isha unë. Kisha dikë që luajti rolin e Cupid”, tregon Travis për WSJ. Magazine, duke pranuar se ai mësoi për atë histori vetëm më vonë, pasi u trondit kur zbuloi një mesazh nga Taylor në telefonin e tij.

“Ajo më tha saktësisht se çfarë po ndodhte dhe se si pata fatin që ta bëja atë të afrohej,” ndan ai. Cupidët , me sa duket, ishin kushërinjtë e Taylor-it, të cilët janë tifozë të kampionit dy herë të Super Bowl.

Ndërsa magjepsja e publikut rreth çiftit të ri ka ndezur një furi mediatike, Travis më parë tregooi shumë pak për marrëdhënien e tij me Taylor. Në intervistën e tij të re, aitleti shpjegon pse është ruajtur muajt e fundit kur është pyetur për të. “Kjo ishte gjëja më e madhe për mua: sigurohu që të mos them asgjë që do ta largonte Taylor-in”, tregoi atleti./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *