• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta Jane Birkin

Këngëtarja dhe aktorja Jane Birkin ka ndërruar jetë në moshën 76-vjeçare, raportojnë mediat franceze. Jane, e cila frymëzoi çantën e …