• |
ide | kryesore
shaqiri ii.jpg

Shaqiri: Nuk largohem nga FC Bayern

Xherdan Shaqiri u ka dhënë fund zërave për një largim të mundshëm të tij nga Bajern Munchen. Ggjithçka është shkruar …

hernandez.jpg

Chicharito, sulmuesi i ri i Interit

Javier Hernandez, i njohur si “Chicharito”, është një prej lojëtarëve të rinj të Inter-it. Klubi zikaltër e ka mbyllur marrëveshjen …

image.jpg

Miq si ne kombetare edhe te Lazio

Etrit Berisha ka falënderuar Lorik Canën për ndihmën që i dha në ambientimin te Lazio. Portieri i Lazios dhe i …