• |
ide | kryesore
asamoah-segna-il-gol-del-vantaggio-in-juventus-chievo.jpeg

Pas Juves fiton edhe Roma

Juventus dhe Roma e nisën me fitore sezonin e ri të Serie A. Juve, në ndeshjen hapëse të kampionatit, mundi …