• |
ide | kryesore
Berlusconi.jpg

Berluskoni filmohet fshehtas ne azil

Ish-kryeministri i Italisë, Silvio Berluskoni është filmuar duke kryer dënimin e dhënë nga Gjykata e Milanos pak javë më parë. …

policia.jpg

Bravo çuna!

Policia e mobilizuar për të ndjekur këmba këmbës krimin e organizuar.

era istrefi.jpg

Dehet Era Istrefi

Era Istrefi, vetëm 19 vjeçare ka nxjerrë këngën e saj të tretë, "E dehun". Një variacion kreativ mbi hitin e …

elvana1.jpg

Elvana Gjata një tjetër hit

Kënga "Disco Disco" arrin në rreth 2 milion klikime. Tjetër sukses i Florit, Elvanës dhe Kaos nga Prishtina.

indila.jpg

La derniere danse.

Kenga e fundit e Indila qe deri tani ka arritur rreth 48 milion klikime ne youtube.