• |
ide | kryesore
rama19.jpg

Linda i këndon Edi Ramës

Pas këngëve të thurrura për Sali Berishën apo Lulzim Bashën nuk kishte se si repertorit të muzikës popullore t’i mungonte …

sherr femrash.jpg

Sherr femrash në mes të Tiranës

Na rastis që të shohim meshkujt tek zihen me njëri-tjetrin me grushte dhe shkelma. Por, kjo video tregon dy femra, …

peter.jpg

Vdes në fushë duke festuar golin

Futbollisti 23 vjeçar, Peter Biaksangzula, vdiq pasi dëmtoi fatalisht shtyllën kurrizore duke bërë salto për festimin e një goli. Ai …