• |
ide | kryesore

Merr pjesë në karnavalet e Rios, i griset kostumi në pjesën intime (VIDEO)

F1, Stil

Balerina braziliane Tarine Lopes është ylli i shkollës samba ‘X-9 Paulista’. Gjatë Karnavaleve të Rios Tarine përjetoi një moment të pakëndshëm. Valltares i është shqyer kostumi në pjesën intime dhe e ka mbuluar me dorë, por jo për shumë gjatë. “Isha në mes të paraqitjes, nuk mund të ikja. Vazhdova duke u mbuluar, por ishte e pamundur dhe u desh të largohesha”, ka thënë Lopes.

Me këtë rast, ajo ka kërkuar që të investohet sa më shumë edhe në veshje, pasi kualiteti i dobët i materialit apo qepjes, ka rezultatet të tilla që janë shumë të turpshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu