• |
ide | kryesore

Demi Lovato seksi, prekje sensuale me balerinën (foto)

Paparazzi, Slider

Së fundmi Demi Lovato ka dhënë një performancë të mrekullueshne në “BB & T”, Florida dhe sigurisht që nuk mund të mos komentohej. Ajo që ra më shumë në sy ishte veshja e saj e çuditshme. Edhe pse xhinse, ajo ekspozojë edhe veshjet intime. Përveç kësaj, nuk munguan edhe prekjet mes vajzave në skenë, ku shihet Demi duke prekur të pasmet e balerinës.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu