• |
ide | kryesore

Paris Hilton feston ditëlindjen me shifra marramëndese (FOTO)

Paparazzi, Slider

Trashëgimtarja e perandorisë Hilton, ka festuar ditëlindjen e saj, padyshim në mënyrën më të bujshme të mundshme.

“Çmenduri” në këtë festë ka qenë emri i dytë i Paris Hilton, puthje, kërcim, argëtim dhe një tortë gjigante ishin temat e kësaj mbrëmjeje ku bukuroshja u shfaq së bashku me të fejuarin e saj. E gjithë kjo festë e “çmenduar” u organizua në Brazil, ajo së bashku me partnerin e saj ka festuar në njërën prej diskotekave më të famshme të Brazilit.

wertyui.PNGsty.PNG

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu