• |
ide | kryesore

VIDEO+18/ Rënkime seksi gjatë lajmeve LIVE të mëngjesit, tronditet spikerja

Syri i Lapsit

Një regjistrim audio me përmbajtje të fortë erotike u dëgjua LIVE në lajmet e orës 9 të mëngjesit në një stacion lokal televiziv në SHBA.

Në transmetim ishte spikerja Stephania Jimenez e cila mbeti e shokuar kur në mes të transmetimit pati një shkëputje “black” dhe nisën të dëgjoheshin rënkime dhe një zë mashkulli që thoshte: “Jepi, lëpije, mbaji erë!”.

Në moment transmetimi u kthye të spikerja e cila kërkoi falje për incidentin duke u justifikuar se “kishin pasur një problem teknik”. Mësohet se zëri ishte i njërit nga punonjësit emri i të cilit nuk bëhet i ditur.

Drejtuesit e TV thanë se kanë nisur një hetim të brendshëm dhe kanë marrë masa që incidente të tilla të mos ndodhin më. Por kjo nuk është hera e parë që ndodhin incidente të tilla LIVE.

Vitin e kaluar BBC u detyrua të ndërpriste një lidhje LIVE pasi në sfond dëgjoheshin zhurma seksi. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu