• |
ide | kryesore

Incidenti në transmetim live/ Kuksiani shpërthen në sharje për Edi Ramën

Syri i Lapsit

Të afërmit e protestuesve të arrestuar në Kukës shpërthyen në sharje dhe ofendime ndaj kryeministrit Edi Rama nw transmetim live nga Report Tv. Incidenti ndodhi kur gazetari Arsen Rusta i kërkoi një koment dy prej familjarwve tw tw arrestuarve për shtyrjen e gjykimit ditën e mërkurë.

Të intervistuarit fillimisht etiketuan kryeministrin si “legen”, më pas lëshuan ofendime të tjera ndaj tij. Video më poshtë:

3 Comments

  1. Shume mire e kane bere. “Qytetari”Rama nuk eshte mesuar te degjoj nje fjalor te tille, por kesaj rradhe e meriton dhe i shkon per shtat. Me keto rritme , qe po irriton kete popull, vetem te shahesh do jete lluksi jot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu