• |
ide | kryesore

Erisa Xhixho bëhet nënë për here të dytë

Paparazzi, Slider

Nënkryetarja e LSI-së e cila kohë më parë lajmëroi për shtatëzëninë e saj në spektaklin C’est la vie ka sjellë në jetë një vajzë me emrin Nikol. Po flasim për Erisa Xhixhon ish-deputeten që nëpërmjet një postimi në Instagram na ka lajmëruar se vajza e saj ka ardhur në jetë pikërisht në ditën e lindjes së djalit të saj të parë Henri. Erisa në foton e postuar ku duket dora e vogëlushes i ka bashkangjitur edhe një shkrim ku shkruhet:

Ka lindur nje engjell😇 me emrin Nikol qe erdhi ne shtepi per te festuar ditelindjen e vellait Henri😍🎉…E mbushur me dashuri dhe e bekuar nga Zoti🙏😍❤️

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu