• |
ide | kryesore

VIDEO/ Një tufë delfinësh pushtojnë Jalën

Arkiva, Syri i Lapsit
delfine_1496176344-8962657.jpg

Një tufë delfinësh që kërcejnë në ujë në plazhin e Jalës në Vlorë janë filmuar të shtunën e kaluar. Bledar Bregu koordinator i ecovolis dhe që gjatë sezonit veror manxhon një kamp në Jalë të Vlorës ka postuar videon në profilin e tij në Facebook. I kontaktuar nga Ora News ai ka treguar se videoja është marrë të shtunën e 27 majit 2017.Kthehu