• |
ide | kryesore

Si u maskuan disa nga personazhet shqiptarë për Halloween (FOTO)

Paparazzi, Slider

Ndonëse zyrtarisht festa e Halloween-it është mbrëmjen e 31 tetorit, prej gati një jave në të gjithë botën, fëmijë e të rritur janë transformuar në krijesa të frikshme apo personazhe të tjerë të famshëm dhe kanë dalë të festojnë. Ja si janë maskuar këtë vit disa nga personazhet  shqiptarë.


     Genta Ismaili  Sara Hoxha dhe djali                                                                                      Emina Cunmulaj                                                                            Angelina Hadergjonaj                                                                              Ledina Celo dhe djali                                                                           Era Istrefi                                                                              Dorina Mema1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *