• |
ide | kryesore

Bleona argëtohet me Angela Martinin, i buzëqesh fati në kazino (FOTO)

Paparazzi, Slider

Bleona ka vendosur që këtë fundjavë ta kalojë me miken e saj Angela Martini dhe partnerin e saj Dragos Savulescu në Las Vegas.Nga videot që ka postuar Angela në Instastory duket se fati ka qenë në anën e Bleonës. Ata janë futur në kazino, prej së cilës Bleona ka dalë me plot 23 mijë dollarë!Gjithashtu vetëm pak minuta më parë edhe Bleona ka bërë një postim në Insta Story ku thotë: ” Çdo gjë që unë dua është fitorja, asgjë tjetër”.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.