• |
ide | kryesore

Seredova rrëfen tradhtinë e Buffon me gazetaren

Sport

Alena Seredova është rikthyer të flasë për ndarjen me Gianluigi Buffon. Këtë herë e bën me buzëqeshje dhe me besimin se gjithçka tashmë është një gjë e kaluar.

Në programin “Kapitenet” ajo thotë: “Të jesh një e tradhtuar, nuk ka vdekur kurrë askush. Nuk të mbetet veçse të vazhdosh e qetë përpara. Mund të jetë më mirë, madje shumë më mirë. Në jetën private do të kisha bërë sërish atë që kam bërë sepse do të doja të kisha Louis dhe David. Jam tashmë pak baba dhe pak mama dhe më pëlqen të jem kështu” – thotë ajo. Seredova u nda nga Buffon pasi ky i fundit nisi një lidhje të re me gazetaren Ilaria D’Amico. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu