• |
ide | kryesore

Përplasje në Klan/Fevziu i anullon Grabockës finalen e “Dance with me”

Paparazzi, Slider

Të gjithë ata që kanë pritur sot të shikonin finalen e “Dancing with me” kane mbetur të zhgënjyer. Ndërkohë që Vera Grabocka dhe Alketa kishin parashikuar një natë maratonë, Blendi Fevziu nuk ka lejuar spostimin e emisionit të tij për pas ngjarjeve të veçanga në parlament. Pas një përplasjeje të fortë në programacionin e TV Klan, ashtu sikurse pritej ka fituar Fevziu. Ai e ka njoftuar vetë këtë zhvendosje në fillim të emisionit Opinion duke theksuar gjithashtu se finalja e Verës dhe Alketes do të shtyhet për të hënën tjetër.
©Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu