• |
ide | kryesore

Noizy e quajn seksi në këngë, Nora Istrefi i përgjigjet kështu (FOTO)

Paparazzi, Slider

Ditën e djeshme Noizy ka publikuar këngën e tij më të re “Bora”. Në tekstin e saj ai ka përmendur disa prej këngëtareve shqiptare si Era, Rita Ora, Nora Istrefi. Kjo e fundit ka publikuar tekstin e këngës në Insta Story dhe ka theksuar frazën “seksi si Nora”.Përbri saj Nora ka njoftuar se ka dalë kënga e Zin Zin dhe ka bërë një emoji. Rikujtojmë se pak kohë më parë kemi parë në rrjetet sociale një foto të Norës dhe Noizy-t.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu