• |
ide | kryesore

FOTO/ Futbollisti italian braktis sportin për tu marrë me filma porno

Sport

Një futbollist italian 24-vjeçar ka bërë një lëvizje të rëndësishme në jetën e tij. Davide Iovinella pjesë e klubit ASD Calcio Pomigliano në Serie D ka deklaruar se tashmë ka nisur një karrierë të re në filmat “me pullë të kuqe”.

Ai i është bashkuar kompanisë së pornostrait italian Rocco Siffredi. Ai ka ndryshuar edhe emrin në Davide Montana ndërsa ka nisur xhirimet në një film në Bukuresht.


Duke folur për karrierën e tij, i riu tha se “nuk është e lehtë të hysh në shtrat dhe të bësh seks me partneren. Duhet punë e madhe edhe në këtë fushë.

Ky nuk është futbollisti i parë që bën këtë lëvizje. 4 vjet më parë ishte portieri i Gjermanisë Time Weise që megjithëse mori pjesë në kombëtare në Kupën e Botës vendosi të bëhet një wrestler profesionist. ©LAPSI.al

 Davide Iovinella quit the lower leagues in Italy to pursue a new career in the adult industry Image result for Davide Iovinella Image result for Davide Iovinella

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu