• |
ide | kryesore

Saimir Tahiri mesazh direkt socialistëve: Jo fjalë me dy kuptime, e keni gabim!

Lajme, Të fundit

“Nëse ndokush heshtjen time e ka marrë për nënshtrim, dobësi, nuk më paska njohur mirë, As jam dorëzuar, as kam ndërmend. Dua t’i falenderoj për mirëkuptimin dhe durimin, por nëse ka ndodnjë që me fjalë mërmëritëse apo me dy kuptime e ka gabim. Unë po pres drejtësinë time”.

Me këtë mesazh drejtuar kolegëve të Partisë Socialiste, Saimir Tahiri i kërkoi atyre të vazhdojnë ta mbështesin në përballjen e tij me drejtësinë. Deklaratën Tahiri e bëri gjatë konferencës për mediat.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu