• |
ide | kryesore

Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset financiarisht për djalin

Paparazzi, Slider

Reperi Majk i dha fund lidhjes me partneren e tij, Majlinda Zeka, në kohën kur ajo ishte shtatzënë.

Pavarësisht se çifti u pa shpesh bashkë gjatë asaj periudhe apo edhe më vonë kur Boiken erdhi në jetë, secili vazhdoi jetën të ndarë.

Majk pranoi atësinë e djalit të tij me Majlindën, ndërsa kur e viziton nuk ngurron që të publikojë foto me të.

Por veç dhuratave që blen për të, Majk duket se nuk kujdeset për Boiken nga ana financiare.

Majlinda u pyet nga një ndjekës në Instagram:

“A kujdeset financiarisht babai i Roanit për djalin e tij? P.S. Je nënë perfekte dhe moderne”.

Mjalinda u përgjigj shkurt: “Jo nuk kujdeset”.

1 Comment

  1. Per ti shkrepur e shkrep pa problem pushken ky Majku,po ate doren se fut ndonjeher ne kulet ,mashkull kurv.Mjer ju mi goca budallaqe qe ja jepni kti kuckes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu