• |
ide | kryesore

Xhensila dhe Bes Kallaku bëhen prindër

Paparazzi, Slider

Një lajm i mirë ka ardhur sepse  këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj sipas “Gazeta Shqiptare” ka sjellë në jetë vajzën e saj. Ajo edhe aktori i njohur Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Xhensila sipas burimit ka lindur në një spital privat në kryeqytet dhe bashkë me vogëlushen  gëzojnë shëndet të plotë. Icon Style ka zbuluar edhe emrin e vajzës e cila quhet Ajka.

Shtatzënia e Xhensilës për shumë kohë u fol në media pasi në fillim këngëtarja e mohoi dhe vetëm pas disa kohësh e pranoi në një postim në Instagram ku publikoi foto me barkun e rrumbullakosur dhe së bashku me Besin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu