• |
ide | kryesore

Aksidentohet Labinot Gashi, pa dëmtime serioze

Paparazzi, Slider

Gjatë ditës së djeshme mësohet se moderatori i shqiptar, Labinot Gashi ka pësuar një aksident me makinë.

Aksidenti ka ndodhur në qytetin e Prizrenit, në lagjen “Arbana” dhe sipas “Gazeta Express” thuhet se ka ndodhur për shkak të trafikut të rënduar në rrugët e qytetit.

Dy automjetet janë përplasur dhe në njërin prej tyre ndodhej moderatori i “Një kafe me Labin”, i cili është fotografuar nga kalimtarët në vendngjarje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu