• |
ide | kryesore

Besi dhe Xhensila publikojnë foton e parë me vajzën

Paparazzi, Slider

Besi dhe Xhensila kanë publikuar në Instagram foto të aktorit i cili është duke u kujdesur për të bijën.

“Ai momenti kur mendon se shyqyr e zuri gjumi kur…uaaa”,- shkruan Besi.


E gjithë bota në dy njerëz”,- shkruan Xhensila në një foto në të cilën Besi është duke u kujdesur për të bijën gjatë një shëtitjeje familjare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu