• |
ide | kryesore

Alina Boz,së shpejti drejt altarit

Paparazzi, Slider

Alina Boz së shpejti mund të kurorëzojë dashurinë e saj me Mithat Can. Dy të rinjtë bashkëjetojnë prej disa muajsh dhe deri tani duket se gjërat mes tyre shkojnë më së miri. Këtë periudhë, nëpër media është përfolur se familjet e dy të rinjve do të takohen së shpejti dhe ndoshta brenda pak muajsh mund të ketë një martesë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu